Infopanel

Aktualizováno: 16.04.2010
Zobrazeno: 1331x

Salon krásy náchod, Mikromasáž očního okolí návod, Salon krasy a relaxace nachod, Biodroga diskuse, Salony krasy Náchod.


Salón krásy a relaxace

Salón krásy a relaxace - Náchod

Vážené dámy a pánové vítejte v nově otevřeném salónu krásy a relaxace. Salón se nachází v centru Náchoda ve Strnadově ulici č.p. 48 a svým klientům nabízí kompletní, profesionální služby v péči o obličej a tělo.

Na co se můžete těšit?
Kosmetické ošetření pleti značkou Biodroga aneb kosmetika trochu jinak. V čem jsme jiní? Na úvod Vás seznámíme se značkou Biodroga, je provedena důkladná analýza pleti a na základě této konzultace je Vám doporučena vhodná salónní péče. Pro Vaši maximální relaxaci je v úvodu ošetření provedena speciální masáž, která Vás dokonale uvolní. V průběhu ošetření Vás čekají další jedinečné masážní techniky – např. obličejová lymfodrenáž, masáž dekoltu, krku a obličeje, zpevňující liftingová masáž, mikromasáž očního okolí a mnohé další. A na závěr každého ošetření na Vás čeká malý dáreček v podobě miniproduktů a doporučení vhodné domácí péče + další malá překvapení.

Masáže a tělová ošetření
Účinky masáží jsou známy už více jak 5000let. Blahodárný účinek doteku léčí, odstraňuje stres a navodí pocit zdraví. Namožené svaly po sportu nebo jiné fyzické námaze se zregenerují a nastartují ještě k lepším výkonům.

Čeká na Vás:
- relaxační aromatická masáž těla
- sportovní aromatická masáž těla
- sportovní masáže jednotlivých částí těla
- naprostá novinka – hřejivá masáž těla
a mnohé další
Nevíte jakou masáž zvolit? Rádi Vám poradíme, jsme tu pro Vás.

Vizážistické služby
Čeká Vás večírek, pracovní pohovor, oslava, svatba nebo prostě jen toužíte po změně své image? Rádi byste znali tipy a triky vizážistů? Svěřte se do našich rukou! Naše vizážistka s dlouholetou praxí v oboru se o Vás postará.Adresa

Salón krásy a relaxace Náchod

54701, Náchod (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.krasa-relax.cz

0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek