Infopanel

Aktualizováno: 06.11.2013
Zobrazeno: 906x

Nami erz, Savetech, Elektromagnetický rezonanční zdroj, ERZ je Elektromagnetický Rezonanční Zdroj-, Rezonanční technologie.

SAVETECH

Energeticky úsporné technologie Savetech - Čáslav

Dodávka a montáž elektromagnetického rezonančního zdroje (dále ERZ). ERZ NaMi je elektrické zařízení, které pomocí rezonanční technologie umí efektivněji využít elektrickou energii v případech, kdy je určena k tomu, aby se transformovala na energii tepelnou. Pomocí ERZ dosahujeme snížení nákladů na vytápění a ohřev vody od 25% až 46%. Zařízení ERZ má charakter rozvaděče, zapojuje se před topná tělesa.

Možnosti využití NAMI pro realizaci úspor elektrické energie:
Ohřev topné a užitkové vody. Základní výrobní řada NAMI je vhodná k zapojení na řadu elektrokotlů a ohřívačů vody využívaných převážně v domácnostech a hoteliérství. Elektrické konvektory. NAMI optimálně funguje s elektrickými odporovými tělesy některých typů přímotopů a teplovzdušných konvektorů.

Ostatní průmyslové technologie využívající odporových topných prvků k výrobě tepla. Aplikace v průmyslové výrobě jsou pro klienty velmi zajímavé ve dvou fázích – první je úspora na elektřině za ohřev, druhou tvoří snížení výrobních nákladů na vyrobený kus a tímto vytvořený zisk. Zakázky pro průmysl jsou individuální a vždy se připrasvují projektově s výpočtenou návratností.


Adresa

SAVETECH Čáslav

28601, Čáslav (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.savetech.cz
0

hodnoceno 0x

 • Martin Čech - Maček

  Výroba elektrických zařízení pro motory a vozidla j. n. , Elektroinstalace

  Čáslav - Nové Město, 28601
  • 0
 • Ladislav Folberger

  - eletronické zabezpečovací systémy EZS - kamerové systémy CCTV - domácí telefony - garážová vrata - vjezdové brány - slaboproud...

  Starý Kolín, 28123
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz