Infopanel

Aktualizováno: 28.12.2016
Zobrazeno: 956x

Semenářství praha, Semenářství praha 8, Semenářství-Praha, Semenarstvi praha8, Obchod semenářství praha 2.

SeedsGo

Vaše milované semenářství! SeedsGo - Praha 8

Seedsgo s. r. o. je českou společností se zaměřením na všechny druhy semen. Naleznete zde zeleninová semena, ovocná semena, bylinná semena nebo travní osiva pro Vaši zahrádku. V neposlední řadě Vám naše společnost nabízí semena konopná. Konopná semena však prosím nesázejte. Slouží pouze pro sběratelské účely. Pěstování konopných semen je v české republice nezákonné!

Konopná semena nám dodávají známé Seedbanky – Pyramid Seeds, Paradise Seeds, Royal Queen Seeds, Dinafem Seeds, Buddha Seeds Bank, Barneys Farm, Dutch Passion, Sensi Seeds.

Ostatní semena nám dodává Semo a. s., soukromá česká společnost zabývající se šlechtěním, produkcí a prodejem osiv všeho druhu.

Seedsgo s. r. o. je samostatnou společností, jež byla založena v roce 2015. Kamennou prodejnu naleznete na adrese Zenklova 611/156 180 00, Praha 8. Naši pracovníci vám zde budou k dispozici každý všední den od 9:00 do 18:00 hodin.

K objednávání online využijte náš eshop. Při jakýchkoliv dotazech se neváhejte zeptat na online chatu, který naleznete na webových stránkách v pravém dolním rohu nebo volejte na tel.číslo +420 778 010 004.


Adresa

SeedsGo Praha 8

18000, Praha 8  (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.seedsgo.eu
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz