Infopanel

Aktualizováno: 02.11.2012
Zobrazeno: 2379x

Monogarov, Sergej monogarov, Manualni terapeut, Sergiy monogarov, Mgr. Sergej Monogarov.

Mgr.Sergej Monogarov - manuální terapeut

Korekce páteře a zdravotní masáže, manuální terapeut Frýdek-Místek - Mgr.Sergej Monogarov - manuální terapeut - logo

Korekce páteře a zdravotní masáže, manuální terapeut - Frýdek-Místek

Při dnešním hektickém způsobu života namáháme svaly velmi sporadicky, zato vždy jednostranně (viz jízda v autě, práce na počítači, ale i domácí práce jsou námahou, že pánové). Stálý stres, kterému se nedokážeme vyhnout, nám dále stahuje celé svalové skupiny a posiluje tak nerovnováhu v organizmu. Když potom nárazově fyzicky zabereme jako za mlada (rekreační sportovci, chalupáři, zahrádkáři i hospodyňky jistě mají tuto zkušenost), tělo není připravené a reakce je bolestivá. Staré bloky se ozvou a nové nečekaně objeví.

Páteř je složitý, velmi odolný orgán, který má v sobě mnoho kloubů, chrupavek, cév, nervů atd. Souvisejí s ní části pohybové soustavy a především velké množství větších i menších svalů a šlach, které udržují páteř vzpřímenou a pohyblivou. Dále jsou zde nervy, jež řídí pohyb těchto svalů a cévy vyživující tuto tkáň. Nemoci páteře se vyskytují v každém věku, ale více ve stáří. Kraje obratlů se začínají deformovat, tím tlačí na všechno kolem. Někdy se objevuje otok, čímž narůstají potíže hybnosti páteře i oběhu a zabudování potřebných živin.

Ovšem častá je zkušenost, že citlivé prsty maséra naleznou problém dříve, než se projeví jinou diagnostikou. Masáží lze velmi dobře diagnostikovat mnohé problémy, které se dosud jinak neprojevily.

Metoda, kterou Mgr.Sergej Monogarov užívá, je úspěšná. Je to komplex manuálních zákroků a masáže, ryze individuální a pro každého jedince je takzvaně šitý na míru. Záleží na konkrétních obtížích.

Jedna léčebná kúra je souhrnem deseti až dvacetí po sobě jdoucích masáží a korekcí páteře. Obvykle se při dlouhodobých potížích praktikují tři léčebné kůry – každého půl roku jedna. To aby výsledek byl trvalého charakteru a páteř se navrátila do anatomické normy.


Adresa

Mgr.Sergej Monogarov - manuální terapeut Frýdek-Místek

73801, Frýdek-Místek (ukázat na mapě)
5

hodnoceno 3x

 • Alis Leasing, s.r.o.

  leasing, Prodej zboží, zprostředkování obchodu v oblasti nákupu a prodeje zboží, zprostředkování služeb

  Hnojník, 73953
  • 0
 • M Pron, s.r.o.

  provádění staveb, jejich změn a odstraňování, řeznictví a uzenářství, výroba potravinářských výrobků, zprostředkování obchodu, s...

  Baška, 73901
  • 0
 • Zdeněk Kolder

  Ostatní podnikatelské činnosti j. n.

  Vratimov, 73932
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz