Infopanel

Aktualizováno: 07.11.2010
Zobrazeno: 1849x

Pěvecký sbor karlovy vary, Pevecký sbor paleta, Pěvecké sbory Karlovy Vary, Paleta karlovy vary, Dětský pěvecký sbor karlovy vary.

Smíšený pěvecký sbor paleta

Komorní smíšený pěvecký sbor - Karlovy Vary

Komorní sbor Paleta – Karlovy Vary je smíšený pěvecký sbor, který pracoval mezi roky 1994 a 2009 pod vedením Drahomíry Hámové. Za toto období své činnosti uskutečnil stovky koncertů. Intenzivně se podílí na záchraně památek v Karlovarském kraji častými benefičními koncerty – naposledy – tj. v roce 2009 koncertem na záchranu Kostela Navštívení Panny Marie v nyní již neexistující obci Skoky u Žlutic, nebo koncertem v Kostele svaté Anny v Sedleci v Karlových Varech. Sbor se pravidelně zúčastňuje setkání sborů Unie a festivalů duchovní hudby v Mostě. Několikrát koncertoval v sousedním Německu. K 15. výročí své činnosti Paleta natočila své první CD – „Vánoční čas“ (2009).
V současné době má pěvecký sbor něco okolo 28 členů.V září roku 2009 bylo vedení sboru předáno sbormistryni Ladě Duspivové , která je také tahounem a ochranými křídly dětského sborečku BERUŠKY u ZUŠ A.DVOŘÁKA ve Staré Roli. Rádi bychom do svých řad přivítali zanícené zpěváky, zejména z řad mužských hlasů.

Scházíme se pravidelně každé pondělí v 18:15 u vchodu do školy. Jste zvědaví, chcete se přijít podívat, nebo si jen poslechnout či nahlédnout do naší hudební kuchyně, pod pokličku, a zjistit jak vzniká to, co prezentujem svými hlasy? Jste všichni opravdu srdečně vítáni. Přijďte a nikdo se na Vás nebude zlobit nebo Vás vyhazovat. Třeba Vás to i chytne a stanete se našimi kolegy.


Adresa

Smíšený pěvecký sbor paleta Karlovy Vary

36009, Karlovy Vary (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkysbor-paleta.webnode.cz
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz