Infopanel

Zobrazeno: 1781x

Sociální služby kroměříž, Socialni sluzby mesta kromerize, Eva reková, Sociální služby města kroměříž, Soc.služby města kroměříž.


Sociální služby Města Kroměříže, přísp.

Sociální služby Města Kroměříže, přísp. Kroměříž

  • - Hlavním účelem a předmětem činnosti je poskytování služeb sociální péče. Předmět činnosti příspěvkové organizace je vymezen zákonem č. 100/1988 o sociálním zabezpečení, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 114/1988 Sb. o působnosti orgánů České
  • - republiky v sociálním zabezpečení, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 259/1999 Sb. o sociálně právní ochraně, ve znění pozdějších předpisů a vyhláškou MPSV ČR č. 182/1991 Sb. kterou se provádí zákon o sociálním zabezpečení a zákon o působnosti orgánů
  • - České republiky v sociálním zabezpečení, ve znění pozdějších předpisů.
  • - Poskytování zdravotní péče v oboru ošetřovatelství a rehabilitační péče
  • - Předmět podnikání: - Realitní činnost - Pronájem a půjčování věcí movitých - Výroba kartáčnického a konfekčního zboží, deštníků a dalších výrobků zpracovatelského průmyslu - Praní, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží -
  • - Hostinská činnost


Adresa

Sociální služby Města Kroměříže, přísp. Kroměříž

76701, Kroměříž (ukázat na mapě)

0

hodnoceno 0x


Vložil: Eva Reková
Datum: 09.01.10 18:17
Hodnocení : hrůza !!!!!! Neschopný nebo spíše všeho schopný ředitel. Domovy nemají dostatečně zajištěnu zdravotní péči (málo zdravotnického personálu a v noci vůbec žádný, o čemž jistě rodiny, které tam umisťují své příbuzné vůbec nejsou informovány. Mohla bych toho napsat více, ale nejlépe to vystihuje slovo hrůza. To stačí.
Vložil: Zdeňka Mikulcová
Datum: 11.01.10 07:26
Nemůžu jinak, než souhlasit s pí. Rekovou. Pracovala jsem totiž téměř 20 let v této organizaci. Přes naší odborovou organizaci ZO POUZP jsme se snažili zajistit kvalitnější život našich klientů. Např. navýšením počtu všeobecných sester. Bohužel marně. O peníze se nejedná. Porušení ZP např. smlouvy na dobu určité a neurčité to bylo dílo. Doslova jsme bojovali několik let. Mám jedno přání, aby Ti kteří podporují zcela nesmyslně pí. Vojtka se stali velmi brzy klienty některého ze zařízení.
Vložil: Dana Blašková
Datum: 12.04.10 13:50
Nemůžu jinak než se také vyjádřit.I já jsem pracovala více jako 20 let v Sociálních službách Kroměříž. Nejsem zastánce pana ředitele Vojtka, ani jedné bývalé pracovnice.Patřím k té většině, co se vyjadřuje,když se jí něco nelíbí. Pan ředitel Vojtek je člověk, na kterého si musí každý zvyknout.Stejně jako každý jiný člověk a každý z nás má své plusy i své mínusy.V podstatě to byl ředitel,který vždycky sehnal pro své pracovníky peníze,i když nikdo jiný neměl (nemocnice,PL).To jsem zase já naopak,brala jako velké plus.Myslím si,že nebyl až tak špatný ředitel.Pravdou je,že je třeba si uvědomit,že on sám osobně spoustu věcí neřešil,protože stejně jako každý jiný ředitel,měl na to lidi,kteří to dělali ve své pracovní náplni. To,že nebyla na každé službě zdravotní sestra...to je prostě názor většiny "zodpovědných" lidí na ministerstvu a podobně. Nevidím důvod proč by měl ředitel řešit nepřítomnost SZP ve směně, když si dovolí "někdo" zrušit ordinaci na lékařské pohotovosti.Tam nevadí,že se ve 22 hodin zavřou dveře a zůstává omezený provoz jen na RZS? Tam nejsou ani lékaři ani sestry. Já bych svoje rodiče klidně do Sociálních služeb v Kroměříži dala,protože bych věděla,že o ně bude dobře postaráno. A vlastně proč pracovaly tyto ženy v organizaci,kde se jim nelíbilo a byly na tom tak špatně??? Proč z té "hrůze" neodešly? Zřejmě to nebylo tak zlé jak by se nepovolaným mohlo zdát.
Vložil: Eva Reková
Datum: 12.09.10 20:24
Vážená paní Blažková po přečtení vašeho příspěvku se mi chtělo zvracet. Říkáte, že si každý musí na pana Vojtka zvyknout. No nezlobte se, na blba se nedá zvyknout. Peníze že sehnal ? Bodejť by ne, hlavně pro sebe, že ? Trošku toho káplo i pro ostatní a sestry ? Ty tam nejsou potřeba, těm už nejlépe nic ! Tak to tam fungovalo a funguje. Věřte, že já jsem neodcházela o své vůli, ale s výše jmenovaným pánem jsem se soudila o neplatnost výpovědi 4,5 roku. Dopadlo to v můj prospěch, ale co je mi líto, to je to, že pan Vojtek tam sedí na svém místě dál, dál předražuje zakázky cca o 80% má "malou domů" a to vše s tichým souhlasem radnice a lidé, kteří na toto poukázali museli opustit svá místa viz já, paní Vrbová, Ing. Parobek.......Ale proč vypoklonkoval Vás, to nevím a celkem mi je to úplně jedno. Víte, pracuji sice jinde, ale stále jsem členka ZO Profesní odborové unie ZP v Soc. službách města Kroměříže a budu stále usilovat o jedno : aby pan Vojtek, kterého už bylo víc než dost konečně odešel a začal pracovat. Do teď sedí na teplé židli a nedělá nic, sama jste říkala, že to dělají lidé za něj. Tak potom nač takový člověk je ? A pokud máte rodiče, klidně si je tam dejte, věřte, bude o ně "velmi dobře" postaráno. Dobře vím, jak to tam chodí. Nedají se všechna děvčata házet do jednoho pytle, ale toho, kdo vymyslel, že stačí základní vzdělání a kurz a mohou rozhodovat v noci bez sestry doslova o bytí nebo nebytí člověka, toho bych tam jako nemohoucího dala sama. Ať to vyzkouší a potom mluví......Proto já mám svého tatínka 91 let doma a nedám ho tam ani za nic. Naštěstí mám kolem sebe přátele, právě zdravotní sestry, které jsou mi ochotny s ním pomoci. Bylo by mi hamba dát ho do takového domova, kde nebude náležitě zajištěn, snad ani najezen a aby se obával o své peníze......Vím o tom své, viz článek paní Janouškové. Toto je stanovisko mé i Zdeny Mikulcové a nedělejte, že nás neznáte !