Infopanel

Aktualizováno: 01.02.2011
Zobrazeno: 2257x

SOMAX PLUS s.r.o., Mazací a dílenská technika, Plamenojistka, [email protected], MAZACÍ TECHNIKA LITICE.

Somax Plus, s.r.o.

Mazací, olejová a dílenská technika Plzeň - Litice - Somax Plus, s.r.o. - logo

Mazací, olejová a dílenská technika - Plzeň - Litice

Prodej zařízení pro mazání a údržbu
např. mazací, olejová, čerpací technika – olejničky, trychtýře, olejové nádoby, kanystry, vany, odměrné nádoby, záchytné vany, výlevky, rozprašovací nádoby, mazací stříkačky, maznice, ruční čerpadla páková, rotační, membránová, ventily, mazací lisy a sestavy, pneumatické a akumulátorové mazací lisy, spojky, rychlospojky, hadice, mazací hlavice, pumpy, čerpadla na olej a jiné kapaliny.

Montáže a návrhy zařízení pro manipulaci, skladování a výdej ropných produktů
např. olejové hospodářství, výdejní bary, výdejní místa, navíječe tlakových hadic, hadice, výdejní pistole, průtokoměry, filtrační zařízení, monitorovací a zabezpečovací zařízení, sklady olejů a hořlavin, kontejnery, nádrže, záchytné vany a regály, sorbenty a havarijní soupravy.

Montáže a prodej vnitropodnikových čerpacích stanic na naftu vč. projektové dokumentace
např. kompletní výstavba čerpací stanice na naftu a Ad Blue, výdejní stojany a zařízení, výdejní čerpadla, přečerpávací čerpadla, výdejní pistole, průtokoměry, nadzemní a podzemní dvouplášťové i jednoplášťové nádrže, mobilní nádrže s ADR, výdejní hadice a navíječem, filtrační jednotky, separátory vody, plamenojistka, monitorovací a zabezpečovací zařízení, snímače stavu v nádrži.

Montáže a prodej zařízení pro odsávání výfukových zplodin a pro výrobu a úpravu stlačeného vzduchu vč. rozvodů např. ventilátory, navíječe pro odsávací hadice, odsávací kolejnice, odsávací jednotky, pryžové a kovové koncovky, gumové hadice, vysokoteplotní hadice a další příslušenství.

Zvedací a manipulační technika např. paletové, vysokozdvižné, manipulační vozíky a plošiny, hydraulické jeřáby, skládací vozíky a rudlíky.


Adresa

Somax Plus, s.r.o. Plzeň - Litice

32100, Plzeň - Litice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Napsat email
Napsat email
Webové stránkywww.somaxplus.cz
5

hodnoceno 1x

 • Fiedler, s.r.o.

  nákup zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej, provozování čerpacích stanic s palivy a mazivy

  Plzeň, 31206
  • 0
 • ing. Vladimír Výborný

  poskytování software, projektování elektrických zařízení, montáže a opravy kancelářské a reprodukční elektroniky, zřizování popl...

  Plzeň 3 - Jižní Předměstí, 30100
  • 0
 • Tovo Real, s.r.o.

  Prodej zboží, Zprostředkování obchodu a služeb, Montáž obkladových panelů, obkladů a krytin, Vodoinstalatérství, zednictví...

  Plzeň 1 - Severní Předměstí, 30100
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz