Infopanel

Aktualizováno: 04.12.2009
Zobrazeno: 3938x

Logopedie brno, Rehabilitace brno, Logopedická školka brno, Logopedie, Logopedie r.

Logopedie - Soukromá klinika Logo

Logopedie, rehabilitace, wellness, kosmetika, školka Brno - Logopedie - Soukromá klinika Logo - logo

Logopedie, rehabilitace, wellness, kosmetika, školka - Brno

Logopedická klinika LOGO – specializované zdravotnické zařízení na diagnostiku a terapii vad řeči, hlasu a sluchu. Poskytována komplexní péče v odbornostech - foniatrie, ORL, logopedie, psychologie, psychiatrie, neurologie, interní lékařství, fyzioterapie, dětský stacionář a lůžkové oddělení.

Na počátku léčení je po konzultaci s klientem sestaven léčebný plán.Klinika pořádá týdenní diagnostické pobyty, na kterých se provádí tento - individuální léčebný plán a první dny začínají odborná vyšetření - foniatrie, neurologie, psychologické pohovory, logopedická.

Na klinice je využíváno komplexního přístupu, tak, že na jednom místě a v jednom čase na klienta účelně působí složky léčebné, reedukační a rehabilitační.

Cílem je - během poměrně krátkého časového úseku klientovi pomoci v odstraňování, zmírňování jeho obtíží a ukázat cestu, kterou se dál vydat.

Logopedie je odvětví speciální pedagogiky, které se zabývá poruchami komunikace a vadami řeči, sluchu a hlasu. Logopedie se specializuje i na zdravotnickou logopedii, která řeší převážně těžké logopedické vady. V logopedických poradnách se také setkáváme s problémy, jako je koktavost, brebtavost, opožděný vývoj řeči, vývojová dysfázie. V dospělém věku na logopedii řešíme obvykle problematiku poruch řeči po úrazech a cévních mozkových příhodách. V současné době přibývá logopedických vad, a proto je důležité sledovat vývoj řeči malých dětí.

Soukromá klinika LOGO s.r.o. klade důraz na kvalitu poskytovaných služeb, vysokou odbornou připravenost, sledování nejnovějších poznatků v oblasti poruch komunikace. Klinika je nositelem certifikátu ISO 9001:2000 v oblasti: Diagnostika a léčba poruch komunikace. Výzkum a vývoj v oblasti klinické logopedie, zaručující kvalitu poskytovaných služeb. Klinika spolupracuje se zahraničním.


Adresa

Logopedie - Soukromá klinika Logo Brno

63900, Brno (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.moje-klinika.cz
GPS 49°10'38.867"N, 16°35'53.76"E
5

hodnoceno 1x

 • Revmatologický Ústav

  Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd , Ústavní zdravotní péče

  Praha 2, 12800
  • 0
 • Ústav estetické medicíny, a.s.

  Prodej zboží, provozování nestátního zdravotnického zařízení, ubytovací služby, správa a údržba nemovitostí, pronájem a půjčován...

  Praha 2 - Nové Město, 12800
  • 0
 • Ústav Hematologie a Krevní Transfuze

  Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd , Ústavní zdravotní péče

  Praha 2, 12820
  • 5
  Hodnocení: 5(1x)


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz