Infopanel

Aktualizováno: 27.09.2011
Zobrazeno: 1099x

Slévárna přesných odlitků zlín , Slévárna zlín, Slevarna presneho liti zlin, Slévárna prštné, Slévárna přesných odlitků.

SPO, s.r.o.

Slévárna přesných odlitků - Zlín - Prštné

Slévárna SPO ZLÍN se specializuje na výrobu odlitků metodou vytavitelného modelu litím do žhavých keramických forem.Významného využití naleznou v mnoha průmyslových výrobách – např. v průmyslu obuvnickém, energetickém, potravinářském, automobilovém či zbrojním.

Využitá technologie přesného lití umožňuje výrobu tvarově náročných komponentů z materiálů jinak velmi obtížně obrobitelných. Odlitky takto vyrobené vynikají kvalitou v každém detailu, ať už se jedná o miniaturní výrobky o váze 0,001 kg nebo o odlitky až pětikilogramové.

Díky tak širokému spektru nabídky, specializaci na odlitky z austenitických ocelí, precizním technologickým postupům, výhodným cenovým podmínkám a spolehlivým dodacím termínům realizujeme četné zakázky pro zahraniční trh. Do zahraničí je vyváženo až 75 % veškerých našich výrobků. Žádané jsou v Itálii, Německu, Francii, Švýcarsku, Izraeli a mnoha dalších zemích.

Výroba v prostorách slévárny byla zahájena před více než půl stoletím. Dnešní společnost SPO ZLÍN pak vznikla roku 1992 a stala se první soukromou slévárnou v České republice. Dodnes se SPO ZLÍN může pyšnit nejsilnější tradicí výroby odlitků metodou vytavitelného modelu.


Adresa

SPO, s.r.o. Zlín - Prštné

76001, Zlín - Prštné (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.spo-zlin.cz
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz