Infopanel

Aktualizováno: 25.07.2009
Zobrazeno: 1264x

Podhledy z vypínané fólie, Vypínané stropy, Stanislav kubinec horní slavkov, Renovace nebytových prostorů, Renovace parket horni slavkov.

Stanislav Kubinec FINAL PRO

Renovace bytových i nebytových prostor. Rekonstrukce. - Horní Slavkov

Malířské práce. Aplikování nátěrových hmot na všechny druhy podkladů vč.stříkání Airless. Napínané stropy - podhledy. Pokládání podlah. Sádrokartony. Renovace bytových i nebytových prostor. Vnitřní a vnější rekonstrukce. 20 let zkušeností v zahraničí.
Nabízíme:
- veškeré malířské a lakýrnické práce včetně strojního stříkání
- dodávku a montáž napínaných-vypínaných podhledů.

Strop je patentovaná technologie napínaných stropních podhledů. Základem je fólie vyrobená na bázi PVC upevněná po obvodu do kotvících lišt. Fólie stropu je velice lehká, nezatěžuje stávající konstrukci. Každý strop má svůj neopakovatelný vzhled a originalitu. Napínaný strop dovoluje rychle a čistě vyměnit stávající prostor a zvýšit tak estetický dojem. Napnutá fólie tvoří vlastní povrchovou úpravu stropu,je velice pevná a elastická. FUNKCE: Zakrývá instalace umístěné pod stropem. Zakrývá všechny nerovnosti a praskliny nebo zatékání. Může i snížit příliš vysoké interiéry. Zvýšit nízké zrcadlovým efektem. Je ideálně rovný. Tvar stropního podhledu může být opravdu jakýkoliv a jakkoliv-úrovňový. U napínaného stropu není žádný problém ani s instalací osvětlovacích těles nebo různými prostupy pro klimatizaci jakéhokoliv tvaru či velikosti. Osvětlení v kombinaci s lesklými foliemi dotváří celkový vzhled interiéru a vhodným umístěním umocňuje celkový dojem prostoru. Tenká fólie tlumí zvukové vlny a tím nezpůsobuje efekt ozvěny a deformace hlasu.Strop není nutné již malovat, vyvolává neobvyklé dojmy a nové prostory. Každý strop může mít svůj neopakovatelný tvar. Hladký, odolný proti deformacím,vhodný pro alergiky. Podhled je rovněž také velmi vhodný pro prostory se zvýšenou vlhkostí jako jsou bazény, sauny, koupelny či lázeňské provozy.


Adresa

Stanislav Kubinec FINAL PRO Horní Slavkov

35731, Horní Slavkov (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.kubinec.net
0

hodnoceno 0x

 • Bolls Trading, s.r.o.

  Prodej zboží v režimu živnosti volné, silniční motorová doprava nákladní, zřizování, montáž, údržba a servis telekomunikačních z...

  Karlovy Vary - Rybáře, 36005
  • 0
 • Michal Šánta

  Obkládání stěn a pokládání podlahových krytin

  Karlovy Vary - Stará Role, 36017
  • 0
 • Thomas Kelch

  obkladačství

  Merklín, 36234
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz