Infopanel

Aktualizováno: 15.09.2011
Zobrazeno: 1146x

Agentura štastný den v chrudimi, Cestovní kancelář Stastny den CHrudim, Ck štastný den, Zážitková agentura chrudim, Zážitková agentura šťastný den.

Šťastný den s. r. o.

Cestovní a zážitková agentura - Chrudim

Cestovní agentura Šťastný den je autorizovaným prodejcem zájezdů více jak 200 renomovaných českých cestovních kanceláří. Každá cestovní kancelář, jejíž zájezdy prodáváme, je pojištěna proti úpadku. Našimi partnery jsou jak největší cestovní kanceláře působící v celé České republice, tak i menší cestovní kanceláře s nemálo zajímavými nabídkami a osobním přístupem ke klientům.

V naší nabídce naleznete zájezdy do všech významných turistických destinací. Můžete s námi jet téměř do všech států Evropy, do Afriky, Asie, Ameriky i Austrálie, a to jak na pobytové, tak na poznávací zájezdy, wellness pobyty a aktivní dovolenou.

Naším cílem je zákazníků nejen poskytnout dovolenou dle jejich přání s možností pohodlného vyřízení přes internet, ale také přinášet zajímavé informace vztahující se k jednotlivým zemím. Zájezd si u nás můžete zakoupit on-line na internetové adrese www.ca-stastnyden.cz, ale také nás můžete navštívit v naší prodejní kanceláři v centru Chrudimi v ulici Havlíčkova 99. Rádi Vám osobně poradíme s výběrem dovolené a zařídíme vše potřebné k realizaci Vašeho zájezdu za Vás. Zájezdy u nás objednané zakoupíte za stejnou cenu, jako u cestovní kanceláře, která daný zájezd pořádá. U všech nabízených zájezdů tedy garantujeme stejné ceny, jaké mají pořádající cestovní kanceláře včetně aktuálních slev a věrnostních bonusů.


Adresa

Šťastný den s. r. o. Chrudim

53701, Chrudim (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.ca-stastnyden.cz
www.stastnyden.cz
0

hodnoceno 0x

 • N E C, s.r.o.

  Obchodní činnost - Prodej zboží, Provozování cestovní agentury

  Chrudim IV, 53701
  • 0
 • Redok Travel, s.r.o.

  Cestovní kancelář zaměřená na poznávací zájezdy, pobytové zájezdy a zájezdy k moři. Dovolená a zájezdy v mnoha zemích světa. Nás...

  Luže, 53854
  • 0
 • Bc. Lenka Čepešová

  Poskytujeme zájezdy na míru

  Hlinsko, 53900
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz