Infopanel

Aktualizováno: 08.11.2009
Zobrazeno: 1612x

STAVOPLAST s.r.o. Žďár nad Sázavou, Montážní firma, Stavoplast s.r.o.Žďár n-S., revitalizace domů, Firma.maxportal.cz, [email protected]

STAVOPLAST spol. s r.o.

Stavební a montážní firma, revitalizace bytových domů - Žďár nad Sázavou

Stavební a montážní společnost STAVOPLAST spol. s r.o. působí na trhu od roku 1991. Stěžejní činností firmy jsou kompletní i dílčí revitalizace bytových domů. Dále se zabývá dodávkami a montážemi vodovodního a kanalizačního potrubí. Působností firmy je celé území České republiky.

Celková regenerace domu obvykle zahrnuje zateplení budovy, výměnu výplní otvorů (okna + dveře), rekonstrukci střechy, generální opravu výtahů, rekonstrukci kovových balkonů a zábradlí či dodávku betonových lodžií, případně výměnu vnitřních rozvodů - voda, kanalizace, ústřední topení, plyn, elektroinstalace (silno- i slaboproud).

Klientům nabízíme bezplatné zpracování cenové nabídky, technické a finanční poradenství. Součástí našich služeb je i vyřízení potřebných dotací (Zelená úsporám, program Nový Panel aj.) a úvěrů. Na provedené práce poskytujeme nadstandardní záruční lhůty.


Adresa

STAVOPLAST spol. s r.o. Žďár nad Sázavou

59102, Žďár nad Sázavou (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.stavoplast.cz
GPS 49°35'7.094"N, 15°56'5.649"E
5

hodnoceno 1x

  • BUILDINGcentrum - HSV, s.r.o.

    Poskytování služeb od fáze projektové přípravy, inženýrských činností až po vlastní realizaci staveb: - montáž a opravy vyhrazen...

    Velké Meziříčí, 59401
    • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz