Infopanel

Aktualizováno: 06.03.2014
Zobrazeno: 963x

Stone art humpolec lužická, Kámen humpolec, Www stone-art humpolec, Obkladový kámen humpolec, Obklady Humpolec.

Stone Art

Výprodej přírodního kamene na obklady a dlažby - Humpolec

Firma Stone Art nabízí obklady a dlažby z přírodního kamene a další kamenné doplňky pro domov a zahradu. Zaměřujeme se na materiály jako jsou pískovce, vápence, břidlice a žuly, přírodní břidlice, křemence, ruly a fylity ve formě pravidelných nebo nepravidelných obkladů a dlažeb. Dále nabízíme imitace přírodních kamenů, jako obklady a dlažby z betonu nebo jiného konglomerátu.

Naším prvořadým zájmem není prodávat kámen, ale od samého počátku uspokojit touhu po krásném bydlení. Právě přírodní kámen nabízí celou řadu možností, jak vytvořit nejen krásné bydlení, ale také komfortní prostředí, které se stane domovem, kam se budete vždy rádi vracet.

Pokud se rozhodnete pro přírodní kámen jak v interiéru, tak i v exteriéru, můžete to udělat přímo dle svého vlastního uvážení. S námi ale nebudete nikdy sami. Nabízíme vám poradenství nejen při výběru vhodného materiálu, ale také při samotné realizaci. Zapomeňte na hořkost a zklamání ze špatné kvality a levných materiálů. Stone Art vám nabízí cenově dostupná řešení, ze kterých však budete mít radost, a která obohatí váš dům nebo zahradu. Mějte na mysli, že není důležité jen to, co kupujete, ale také místo, kde kupujete. Věříme, že se u nás při nákupu budete cítit příjemně a dokážeme pro vás a váš domov najít to nejlepší řešení. Naše prodejna přírodního kamene v Humpolci je tu pro vás!


Adresa

Stone Art Humpolec

39601, Humpolec (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.stone-art.info
0

hodnoceno 0x

  • Ortodum, s.r.o.

    Prodej zboží., Zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb., Realitní kancelář., Výroba cementového zboží a umělého k...

    Humpolec, 39601
    • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz