Infopanel

Aktualizováno: 19.04.2009
Zobrazeno: 1789x

Svorea, Www.svorea.cz, Vranovská přehrada ubytování, Ubytování vranovská přehrada, Bungalovy vranovská přehrada.

Svorea, s.r.o.

Ubytování na pláži Vranovské přehrady - chaty, bungalovy Třebelovice Mladoňovice - Svorea, s.r.o. - logo

Ubytování na pláži Vranovské přehrady - chaty, bungalovy - Třebelovice Mladoňovice

Chatky jsou umístěny u hlavní Vranovské pláže, přímo v centru Vranovské přehrady. Od vody jsou vzdáleny cca 300 m.
Toto místo je ideální pro strávení jak pobytové rodinné rekreace, tak pro sportovně založené klienty, pro které je zde připraveno mnoho turistických tras do překrásného okolí Vranovské přehrady s návštěvou nedalekého vranovského zámku. Chatky jsou vhodné pro školní výlety, rybáře a v neposlední řadě i jako místo setkání přátel a různých firemních i soukromých akcí.
Celý areál se nachází těsně nad hlavní pláží v borovém lese. Areál je oplocen a nabízí naprosté soukromí pro ubytované. V areálu je k dispozici celkem 15 chatek od 2-lůžkových až po 5-lůžkové, 1 apartmánová chata pro 5 osob a 4 ks bungalovů, každý pro 4-6 osob. Parkování automobilů je zdarma a je situováno uvnitř areálu, kam dojedete dle jasně viditelné navigace. Většina chatek je dvoupatrových s venkovním posezením pod krytou pergolou.
Vybavení chatek:
2 – 5 lůžkové - zásuvka 220V, osvětlení, lůžka, lůžkoviny, skříň na šaty, stolek, židle, lednička s mrazáčkem, vařič, rychlovarná konvice, základní nádobí, venkovní kryté posezení, WC a sprchy jsou zdarma společné v areálu.
Apartmánová chata – zásuvky 220V, osvětlení, lůžka, lůžkoviny, skříň na šaty, stolek, židle, lednička s mrazáčkem, komplet zařízená kuchyňka s el. vařičem, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí, rádio, TV, SAT, sprcha, WC, venkovní kryté posezení.
Bungalovy – zásuvky 220V, osvětlení, 2 oddělené pokoje po 2-lůžkách, lůžkoviny, skříňě na šaty, stolek, židle, lednička s mrazáčkem, komplet zařízená kuchyňka se sklokeramickou el. deskou, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, základní nádobí, rádio, sprcha, WC, venkovní kryté posezení.
K celkovému vybavení areálu patří vlastní parkovištěAdresa

Svorea, s.r.o. Třebelovice Mladoňovice

67532, Třebelovice Mladoňovice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.svorea.cz
GPS 48°54'57.748"N, 15°49'0.141"E
0

hodnoceno 0x

 • Jaromíra Blahušová

  Kempy a jiná zařízení pro krátkodobé ubytování , Turistické ubytovny a horské boudy

  Vranov nad Dyjí, 67103
  • 0
 • Milana Černá

  Kempy a jiná zařízení pro krátkodobé ubytování

  Moravský Krumlov, 67201
  • 0
 • Penzion Lesná, s.r.o.

  ubytovací služby, hostinská činnost, provozování tělovýchovných zařízení a zařízení sloužících k regeneraci a rekondici, zprostř...

  Lesná, 67102
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz