Infopanel

Aktualizováno: 26.11.2008
Zobrazeno: 1857x

Pivní slavnosti Brno, Ziva hudba, Nová tchyně, živá hudba brno, Kapely na svatbu.


Taneční kapela - Nová tchýně - živá hudba

Živá hudba - kapela na svatby, plesy, firemní akce, pivní slavnosti - Brno

Naše kapela Nová Tchýně vznikla na počátku roku 2005 a je tvořena muzikanty, kteří za sebou již mají působení v jiných hudebních tělesech.
Hrajeme ve stálé sestavě kterou tvoří Radek - Lojza: kytara, mandolína, zpěv - původně kapela Monte Bů s vlastní tvorbou
Kateřina - Katchen : sólový zpěv - alt + klávesy - původně zpěvačka kapely Hot shots - Německo, Rakousko
Martin - Pytlák : který před nástupem do Nové Tchýně účinkoval jako sólový kytarista a zpěvák v rockové kapele Pytlákova Schovanka.
Nyní se naše kapela rozrostla o dva nové členy kterými jsou Romana - vynikající sólová zpěvačka a Aleš, baskytarista a kytarista. Přišli k nám z bigbeatové kapely Max Payn a přispějí tak k živějšímu a o něco tvrdšímu zvuku. Vystupujeme jako pětičlenná sestava, jako trio účinkujeme pouze na malých rodinných akcích.

Hrajeme hlavně pro radost, proto v našem repertoáru nenajdete dechovku ani metal, ale spoustu písniček které znáte z rádia ale také od Vašich babiček či maminek. Baví nás rock, pop, disco, swing a country a to převážně Česky, Slovensky a něco málo Anglicky.
Střední generaci se jistě zavděčíme evergreeny, oldies a muzikály. Možná vás překvapíme i nějakou vlastní tvorbou, ale neradi bychom to zakřikli.
Naše kapela je vhodná k účinkování na plesech, firemních akcích, městských a pivních slavnostech, tanečních zábavách a svatbách.
Vlastníme profesionální aparaturu s výkonem 1500 W, kterou jsme schopni ozvučit běžný sál. K aparatuře patří také výkonný aktivní subwoofer. Barevné osvětlení máme vždy s sebou. Rádi hrajeme také pod širým nebem, kde však musí být zajištěno zastřešené místo.Adresa

Taneční kapela - Nová tchýně - živá hudba Brno

62100, Brno (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.novatchyne.cz

5

hodnoceno 1x

 • Atoma, s.r.o.

  pronájem hracích automatů, provozování výherních hracích přístrojů

  Brno - Líšeň, 62800
  • 0
 • Městské divadlo Brno

  vytváří činoherní a hudebně dramatické divadelní incenace. Tato umělecká jevištní díla se prezentují formou veřejných představen...

  Brno-střed - Černá Pole, 60200
  • 0
 • Divadlo Věž Brno

  Nabízíme pouze kvalitní pohádky plné písniček a laskavého humoru. Chcete-li se o našem divadle dozvědět více informací, jste srd...

  Brno, 63900
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek