Infopanel

Aktualizováno: 26.11.2008
Zobrazeno: 1850x

Pivní slavnosti Brno, Ziva hudba, Nová tchyně, živá hudba brno, Kapely na svatbu.


Taneční kapela - Nová tchýně - živá hudba

Živá hudba - kapela na svatby, plesy, firemní akce, pivní slavnosti - Brno

Naše kapela Nová Tchýně vznikla na počátku roku 2005 a je tvořena muzikanty, kteří za sebou již mají působení v jiných hudebních tělesech.
Hrajeme ve stálé sestavě kterou tvoří Radek - Lojza: kytara, mandolína, zpěv - původně kapela Monte Bů s vlastní tvorbou
Kateřina - Katchen : sólový zpěv - alt + klávesy - původně zpěvačka kapely Hot shots - Německo, Rakousko
Martin - Pytlák : který před nástupem do Nové Tchýně účinkoval jako sólový kytarista a zpěvák v rockové kapele Pytlákova Schovanka.
Nyní se naše kapela rozrostla o dva nové členy kterými jsou Romana - vynikající sólová zpěvačka a Aleš, baskytarista a kytarista. Přišli k nám z bigbeatové kapely Max Payn a přispějí tak k živějšímu a o něco tvrdšímu zvuku. Vystupujeme jako pětičlenná sestava, jako trio účinkujeme pouze na malých rodinných akcích.

Hrajeme hlavně pro radost, proto v našem repertoáru nenajdete dechovku ani metal, ale spoustu písniček které znáte z rádia ale také od Vašich babiček či maminek. Baví nás rock, pop, disco, swing a country a to převážně Česky, Slovensky a něco málo Anglicky.
Střední generaci se jistě zavděčíme evergreeny, oldies a muzikály. Možná vás překvapíme i nějakou vlastní tvorbou, ale neradi bychom to zakřikli.
Naše kapela je vhodná k účinkování na plesech, firemních akcích, městských a pivních slavnostech, tanečních zábavách a svatbách.
Vlastníme profesionální aparaturu s výkonem 1500 W, kterou jsme schopni ozvučit běžný sál. K aparatuře patří také výkonný aktivní subwoofer. Barevné osvětlení máme vždy s sebou. Rádi hrajeme také pod širým nebem, kde však musí být zajištěno zastřešené místo.Adresa

Taneční kapela - Nová tchýně - živá hudba Brno

62100, Brno (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.novatchyne.cz

5

hodnoceno 1x

 • C.E.M.a. - Central European Music

  reklamní činnost a marketing, pořádání kulturních produkcí, zábav a provozování zařízení sloužících zábavě, velkoobchod, vydavat...

  Brno-střed - Brno-město, 60200
  • 0
 • mgr. David Šubík

  Ostatní zábavní činnosti j. n.

  Brno-střed - Zábrdovice, 60200
  • 0
 • Seznamovací agentura HD DEXTER

  Seznamovací agentura HD DEXTER pořádá sportovní, kulturní a jiné akce, které vedou k navazování kontaktů mezi lidmi. Současně ta...

  Brno, 60200
  • 3.33
  Hodnocení: 3.33(3x)


Nenalezen žádný příspěvek