Infopanel

Aktualizováno: 22.05.2012
Zobrazeno: 881x

Taxi bílina, Drink taxi děčín, Stěhování duchcov, Potřebujete odvést na letiště,děčín , ústecké trysky.


Tomáš Hořejší

Drink taxi, taxi na letiště, stěhování - Ústí nad Labem

Vnitrostátní a mezinárodní autodoprava. Stěhování v Ústí nad Labem, Lovosice, Teplice, Chlumec, Bohušovice nad Ohří, Krupka, Jílové, Duchcov, Bílina, Litoměřice, Děčín, Štětí, Úštěk, Česká Lípa, Roudnice nad Labem, Praha, ČR

'Ústecké trysky':
- Drink Taxi Servis v Ústí nad Labem - Využijte této služby kdykoliv jste alkoholem indisponování řidit vozidlo. Odvezeme Vás i Vaše auto přesně z hospody, večírku apod. kamkoliv potřebujete.
- Smluvní osobní doprava - Potřebujete odvést naším vozidlem se zkušeným řidičem? Nahradíme třeba i bězné taxi.
- Osobní řidič - Chystáte se na služební cestu? Potřebujete odvézt? Potřebujete řidiče, který má zkušenost s řízením různých vozidel?
- Odvoz na / z letiště - řekněte na jaké letiště chcete odvést či přivést.
- Sevisní služby (spojené s odvozem vozu) - Potřebujete odvézt auto do servisu, na technickou kontrolu, zajistit jeho umytí, zvenku i zevnitř? Potřebujete prodávaná vozidla předat přímo svým zákazníkùm?
- Kurýr - Potřebujete-li přepravit zásilku? Využijte našeho kurýra. Přidáte-li možnost zmocnit nás k vyřízení dalších záležitostí (převzít doklady, odeslat zásilku, případně vyplatit zboží...)

Převleky aut a jiných vozidel či jiných věcí, ochrana laku před poškození, reklama:
Převleky speciální folií o různých barvách, které si můžete vybrat ze vzorníku nebo průhlednou folií. Změna barvy laku a ochrana laku před poškozením barevnou nebo čirou folií. Vysoká kvalita a dlouho věkost (5 až 7 let). Bezezbytku odstranitelná. Možno převléknout všecha auta, dodávky, karavany, notebooky, lednice, nábytek, mobily (ochránit i displeje u iPhonu a zlepší se i ovladatelnost dotykového displeje), atd.

- čirá ochranná fólie
- změna barvy převlekovou folií
- tunninkové fólie
- ochrana laku
- tiskové fólie
- okenní fólieAdresa

Tomáš Hořejší Ústí nad Labem

40001, Ústí nad Labem (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.ustecke-trysky.cz
www.tomradar.eu
www.dosy.cz
www.pujcovna-usti.cz

0

hodnoceno 0x

  • Julius Kováč JK-TAXI

    Služby - osobní přeprava osob, drink taxi, kurýrní služby, zproztředkování odtahu vozidel, air-port taxi, jsme seriozní a diskré...

    Varnsdorf, 40747
    • 5
    Hodnocení: 5(1x)


Nenalezen žádný příspěvek