Infopanel

Aktualizováno: 10.04.2017
Zobrazeno: 1178x

Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice České Budějovice - Penzion Minor ubytování České Budějovice - logo

Penzion Minor ubytování České Budějovice - České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice.

Rodinný penzion Minor České Budějovice nabízí levné ubytování v klidné části města, nedaleko centra. Ubytování České Budějovice levně je vhodné pro pracovní cesty, rodinnou dovolenou a pro všechny, kteří hledají mezi penziony ve městě České Budějovice a okolí kvalitní ubytování.

Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice a okolí Vám penzion poskytne restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu penzion České Budějovice ubytování Minor, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem.

Ubytování České Budějovice penzion Minor má více než dvacetiletou tradici a patří mezi levné a vyhledávané ubytování České Budějovice penziony.

Všechny pokoje penzionu Minor České Budějovice jsou kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem. V některých pokojích Vám ubytování zpříjemní kuchyňka s mikrovlnkou. V celém objektu penzion České Budějovice levně, je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení.

V restauraci levné ubytování České Budějovice a okolí v penzionu Minor jsou podávány chutné snídaně, večeři si hosté mohou vybrat dle bohaté nabídky jídelního lístku, a proto ubytování patří mezi oblíbené hotely a penziony České Budějovice.


Adresa

Penzion Minor ubytování České Budějovice České Budějovice

37010, České Budějovice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkyhttp://www.penzionminor.cz
GPS 49.0007986, 14.475320499999952
0

hodnoceno 0x

 • Ekofarma Horní Chrášťany

  Ubytování na stylové a nově zrekonstruované ekofarmě. Komfortní a nadstandardní ubytování na ekofarmě ve velmi atraktivní lokali...

  Horní Chrášťany, 38411
  • 0
 • Garni hotel ALTON

  Ubytování v Českých Budějovicích v Alton garni hotelu je určeno pro náročnější hosty, kteří hledají příjemné a čisté domácí pros...

  České Budějovice, 37001
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz