Infopanel

Aktualizováno: 06.05.2014
Zobrazeno: 783x

CGFnZT0xJnBhZ2VTaXplPTI0JnNlYXJjaE1vZGU9REVGQVVMVF9TRUFSQ0gmb3JpZ2luSWQ9MTczMzgyMSZvcmlnaW5QYWdlPTEma2V5d29yZHNTZWFyY2hGb3JtLmtleXdvcmRzPUF1ZGl0b3ImZmlsdGVyR3JvdXBGb3JtLmluY2x1ZGVSZWZyZXNoZWQ9dHJ1ZSZmaWx0ZXJHcm91cEZvcm0uc2VjdG9ycz1BQ0NPVU5USU5HX0ZJTkFOQ0U, Ubytovani valtice.

Ubytování Valtice - Vila Edith

Ubytování v penzionu Vila Edith v centru města Valtice - Valtice

Ubytování v penzionu Vila Edith v historickém centru města Valtice, nedaleko se nachází Zámek Valtice. Nabízíme komfortní ubytování, dvoulůžkové pokoje a apartmán. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, wifi, snídaně formou piknikových košů přímo na pokoj. V blízkosti penzionu je náměstí, restaurace, kavárny, obchody, vinné sklepy, valtické podzemí i pivovar.

Valtice jsou součástí památkového komplexu Lednicko-valtický areál, zapsaný na seznamu světového dědictví UNESCO, který je protkán cyklostezkami zvanými Lichtenštejnské stezky. Město Valtice označováno za hlavní město vína nabízí pravou zážitkovou dovolenou - ochutnávka vín, cykloturistika, pěší turistika, kulturní akce jako Valtické vinné trhy, Vinobraní, Dýňobraní a Cyklobraní. V okolí se nachází obec Lednice a zámek Lednice, Minaret, město Mikulov vstupní brána vstupní brána přírodní rezervace Pálava.


Adresa

Ubytování Valtice - Vila Edith Valtice

69142, Valtice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.vila-valtice.cz
0

hodnoceno 0x

 • Ivan Poul

  Ostatní podobná ubytovací zařízení

  Hustopeče, 69301
  • 0
 • Vinný sklep U Bystřických Bořetice

  Vinný sklep a ubytování Bořetice - posezení a ubytování ve stylovém vinném sklepě s kapacitou do 25 míst. Ochutnávka vín, studen...

  Bořetice, 69108
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz