Infopanel

Aktualizováno: 12.02.2011
Zobrazeno: 1144x

Penzion blanka karlovy vary doubí k přehradě, Penzion blanka, Penzion blanka doubí, Penzion karlovy vary doubí, Ubytování doubí karlovy vary.

Václav Koudelka - Penzion Blanka

Ubytování v rodinném penzionu Karlovy Vary - Doubí - Václav Koudelka - Penzion Blanka - logo

Ubytování v rodinném penzionu - Karlovy Vary - Doubí

Náš pension nabízí příjemné ubytování v klidné okrajové čtvrti Karlových Varů v blízkosti chráněné krajinné oblasti Slavkovský les. Díky této poloze jsou zde ideální podmínky pro pěší turistiku i cykloturistiku.V okolí najdete též golfová hřiště (osmnáctijamková), tenisové kurty a vodní nádrž. V Karlových Varech se pořádá i nespočet kulturních i sportovních akcí, jako je Mezinárodní filmový festival či Kanoe Mattoni.

Centrum Karlových Varů i jeho lázeňská část jsou snadno a rychle dosažitelné městským autobusem (zastávka 5 minut od pensionu). V letních měsících Vám naše zahrada nabídne možnost příjemného posezení. Našim hostům poskytujeme též bezplatné parkování v uzavřeném objektu pensionu, internetové připojení wi-fi, zapůjčení kol, stolního tenisu a Nordic Walking holí.


Adresa

Václav Koudelka - Penzion Blanka Karlovy Vary - Doubí

36007, Karlovy Vary - Doubí (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.penzion-blanka.cz
GPS 50°12'16.41”N 12°49'48.24”E

Zařazení v kategoriích

Penziony » Karlovy Vary - Penziony
0

hodnoceno 0x

  • Penzion Dana

    Ubytovací služby Ostrov nad Ohri. Penzion Dana. Milí hosté, naši stálí klienti a všichni vy, kteří hledáte ubytování v Ostrově....

    Ostrov nad Ohri, 36301
    • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz