Infopanel

Aktualizováno: 28.05.2013
Zobrazeno: 1149x

Dárková kazeta s vínem, Velkoobchod s vínem, Vinotéka Lánov, Vinotéka vrchlabí, ZD Rakvice.

Velkoobchod vínem - Victoria Wne

Velkoobchod vínem, vinotéka - Lánov

Velkoobchod vínem - Victoria Wine. Velkoobchod s vínem zabývající se distribucí v oblasti Krkonoš a Podkrkonoší od roku 2005. Firma navazuje na dlouholetou maloobchodní činnost prodejny Victoria Wine ve Vrchlabí.

Našimi obchodnímí partnery jsou vinařské společnosti: Vinné sklepy Valtice a..s., Vinařství Pod Martinkou s.r.o., Víno Blatel a.s., Víno Rakvice s.r.o., Víno Hruška s.r.o., Rodinné vinařství Hrabal, Vinařství Zborovský, Vinařství Popela Perná, ZD Sedlec, Vinařství U Kapličky. Nedílnou součástí distribuce kvalitního vína je i kvalitní servis a služby, které náš velkoobchod nabízí: poradenství v oblasti sommelierství, tvorbu vinných karet, objednávky prostřednictvím E-shopu na www.victoriawine.cz, předávání informací (aktualizace sortimentu, novinky) elektronickou formou, školení personálu - sommeliérské minimum, možnost pořádání degustací a návštěv zastoupených sklepů, řízené i pochůzkové degustace na přání zákazníka v jeho provozech,garance ceny vín jednotlivých vinařství bez ohledu na množství,možnost umístění firemního loga a doplňujícího textu na etiketu lahve.balení lahví do dárkových kazet s možností umístění loga,rozvoz zdarma, individuální přístup a flexibilita.


Adresa

Velkoobchod vínem - Victoria Wne Lánov

45341, Lánov (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.victoriawine.eu
0

hodnoceno 0x

 • Dino, s.r.o.

  Koupě zboží za účelem dalšího prodeje a prodej v rámci živnosti volné, Účetnictví, Reklamní činnost

  Horní Branná, 51236
  • 0
 • Agrofin Praha s.r.o.

  Vyzkoušejte opravdu jedinečnou chuť kvalitní kávy a horké čokolády italské značky Pera.

  Milovice, 28923
  • 5
  Hodnocení: 5(1x)
 • Martin Plachta

  Nakupujte čaje, byliny a koření v BIO kvalitě! V naší nabídce naleznete jak jednodruhové byliny, tak i sypané ovocné a zdravotní...

  Lomnice nad Popelkou, 51251
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz