Infopanel

Aktualizováno: 27.01.2014
Zobrazeno: 819x

Svatba a vše okolo, Svatební koordinátorka liberec, Liberec vše na svatbu, Svatební koordinátor liberec, Svatební studio libeec nisa.

Vera Marsalli - svatební studio/agentura

Vše okolo svatby - dokonalý svatební servis - Vera Marsalli - Liberec

SVATEBNÍ STUDIO/AGENTURA VERA MARSALLI pro Vás zajišťuje kompletní, ale i částečný svatební servis a veškeré služby a produkty týkající se svateb. U nás naleznete vše pod jednou střechou, ručíme za kvalitu výrobků a služeb a našim klientům garantujeme poctivý a profesionální přístup. Naplánujeme Vaši svatbu od A do Z.

Nabízíme svatby na klíč, originální tématické svatby na míru nebo poskytneme pouze Vámi vybrané služby tak, aby jste byli plně spokojeni a také tak, abychom dodrželi Vámi daný rozpočet svatby. Děláme jak svatby malé, tak i velké, zámecky opulentní, tak i selské či nízkorozpočtové. Přizpůsobíme se Vašim představám a možnostem.

V našem svatebním salonu můžete vybírat vždy z nejnovějších kolekcí svatební a společenské módy 2013 a 2014, nabízíme:
Svatební šaty, plesové a společenské šaty, šaty pro družičky, pánské obleky, vesty, košile a kravaty, společenská obuv pro pány i dámy, doplňky, bižuterie a šperky.

Pro naše klienty zajišťujeme také svatební služby a produkty:
Svatební oznámení, snubní prsteny, svatební kytice a výzdoba, svatební dorty, svatební foto a video, vizážista, svatební hair-styling, stylista, svatební koordinátor, catering, svatební limuzína a další ...

Vera Marsalli se také věnuje navrhování a produkci svých vlastních originálních kolekcí svatební a plesové módy, kterou si můžete půjčit či koupit exkluzivně pouze v našem salonu. Šijeme jak na míru, tak i v konfekčních velikostech.


Adresa

Vera Marsalli - svatební studio/agentura Liberec

46001, Liberec (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.verama.cz
0

hodnoceno 0x

 • Jana Janková- Agentura Jizera

  Výroba jiných svrchních oděvů , Výroba ostatních oděvů a oděvních doplňků j. n.

  Rychnov u Jablonce nad Nisou, 46802
  • 0
 • Kerbo, s.r.o.

  velkoobchod, zprostředkování obchodu, specializovaný maloobchod, výroba oděvů a oděvních doplňků (kromě kožešinových), realitní ...

  Jablonec nad Nisou, 46601
  • 0
 • Krista Farská- Týna

  Výroba jiných svrchních oděvů , Maloobchod v nespecializovaných prodejnách

  Janov nad Nisou, 46811
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz