Infopanel

Aktualizováno: 14.07.2009
Zobrazeno: 2396x

Veterinární ordinace pardubice, Veterinarni ordinace pardubice polabiny, Veterina pardubice polabiny, Veterina polabiny, Veterinární ordinace polabiny.

Veterinární ordinace Polabiny

Veterinární ordinace pro malá zvířata - Pardubice

Veterinární ordinace se nachází v Pardubicích - Polabinách, nedaleko od OD Kaufland, v areálu Stavebního bytového družstva Družba. Poskytuje základní diagnostickou, léčebnou a preventivní péči v oboru malých domácích zvířat (psi, kočky, fretky, drobní hlodavci, exot. ptáci). Zaměřujeme se na léčbu a prevenci onemocnění malých zvířat - psi, kočky, fretky, drobní hlodavci a exotické ptactvo (neošetřujeme plazy s výjimkou želv). Provádíme očkování, léčbu infekčních i neinfekčních onemocnění, odstraňování zubního kamene ultrazvukem, chirurgické zákroky (např. kastrace koček, fen, psů, kocourů, fretek, králíků, odstraňování nádorů kůže, mléčné žlázy, operace močových kamenů...), pomoc při komplikovaných porodech včetně porodů císařským řezem.

Dále provádíme vyšetření moči, vyšetření trusu na přítomnost vnitřních parazitů, odběry krve k biochemickému a hematologickému vyšetření vnitřních onemocnění včetně některých hormonálních poruch. Nabízíme provedení tzv. vaginální cytologie fen - určení nejvhodnějšího období pro krytí. Provádíme RTG a EKG vyšetření, dále také označování zvířat mikročipy a vystavení mezinárodního pasu zvířete ( tzv. Petpasu).


Adresa

Veterinární ordinace Polabiny Pardubice

53009, Pardubice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.veterinapolabiny.webnode.cz
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz