Infopanel

Aktualizováno: 03.05.2009
Zobrazeno: 1842x

Kočka Žatec, Vladimír kocka, Okna kočka žatec, Prosklené fasády žatec, Kočka okna žatec.

Vladimír Kočka

Montáže oken, dveří a prosklených fasád Žatec - Vladimír Kočka - logo

Montáže oken, dveří a prosklených fasád - Žatec

Společnost KOČKA - ŽATEC byla založena v roce 1995 zabýváme se výrobou a montáží hliníkových a plastových výrobků pro stavební výplně otvorů. Tyto výrobky jsou kompletovány ze systémových profilů renomovaných dodavatelů. Za pomocí těchto profilů lze vyrobit všechny standardních nebo atypické rozměry, tvary a způsoby otvírání. Hliníkové a plastové konstrukce nabízíme jak pro interiérové, tak pro exteriérové prostředí ve všech barvách dle přání zákazníka.

Naše společnost je schopna již ve fázi přípravy projektu poskytnout svým klientům kompletní servis v podobě barevných vzorníků, vzorků profilů, detailních technických informací a konkrétního individuálního poradenství. Proměňujeme vize veřejných i soukromých investorů ve skutečnost.

Standardní součástí zakázky je: projednání požadavku klienta - návrh technického řešení - montáž - předání díla - poskytnutí pozáručního servisu po celé ČR.


Adresa

Vladimír Kočka Žatec

43801, Žatec (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.kocka-zatec.cz
5

hodnoceno 1x

 • Bahr, v.o.s.

  svářečská škola, kovovýroba včetně montáží

  Podbořany, 44101
  • 0
 • R a N, s.r.o.

  Prodej zboží, zprostředkování obchodu a služeb, výroba strojů s mechanickým pohonem, výroba zemědělských strojů, silniční motoro...

  Kryry, 43981
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz