Infopanel

Aktualizováno: 28.06.2013
Zobrazeno: 2049x

Kadeřnictví březno, Kadernictvi krasne brezno, Vlasové studio naomi, Pedikůra klášterec nad ohří, Pedikůra chomutov.


Vlasové studio Naomi

Kadeřnictví, Pedikůra, Nehtová modeláž, Manikůra - Březno

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví. Prodej vlasové kosmetiky značky WELLA. Péče o Vaše vlasy na profesionální úrovni za použití výhradně vlasové kosmetiky a nejmodernější techniky od firmy WELLA. Vlasové studio Naomi poskytuje poradenský servis, diagnózu vlasů a vlasové pokožky, barvení obočí a řas, profesionální nehtová modeláž s produkty Enii nails a další doplňkové služby.
Snadné parkování přímo u kadeřnictví.Adresa

Vlasové studio Naomi Březno

43145, Březno (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email

5

hodnoceno 8x


Vložil: táta
Datum: 02.06.08 22:36
Je to jednička v celém okolí, navštivte a uvidíte. Budete překvapeni jaká kvalita je ve Březně a nemusíte do Chomutova. Jen tak dál Renátko
Vložil: spokojená zákaznice Janička
Datum: 16.01.09 23:57
Moc děkuji zá nádherné nehtíky, jsou opravdu úžasné.Jestli chcete mít krásné a opravdu kvalitně udělané nehty pak jedině Renaty dostanete to co opravdu chcete.Ještě jednou díky a bude se těšit Jana
Vložil: Terka - spokojená zákaznice
Datum: 26.03.09 13:44
Můžu opravdu doporučit!! Slyšela jsem samou chválu a tak jsem se rozhodla vyzkoušet a jsem nadšená :-)) Paní Renata provedla s mými vlasy radikální změnu - skvělý střih a krásné barvy. Dokázala mi poradit, má výborný vkus a ví co se nosí!!!!
Vložil: Dáša
Datum: 16.05.09 10:48
paní Renatu mi doporučila dcera, která je od p. Renaty pokaždé překrásně ostříhaná a pyšní se i nádhernými nehtíky..nejsem z CV, a při včerejší neplánované návštěvě CV jsem "¨drze" poprosila p. Renatu, jestli by mě nemohla ostříhat a prostě zkulturnit. P. Renata mě ochotně vzala, věnovala mi bezmála 3 hodiny svého času a na úkor svojí rodiny, věnovala se mi až do hodně pozdních večerních hodin, kdy jsem od ní odjížděla naprosto jako vyměněná..její šikovné ruce proměnily tuctovou ženskou ve velice šmrncovní babču :-)je moc šikovná, poradí, má obrovský přehled o moderních trendech, prostě pochvala a dík obrovský...nebudu litovat času ani 100 km, které mě dělí od CV, a ráda si za tak šikovnou a příjemnou kadeřnicí přijedu..