Infopanel

Aktualizováno: 27.11.2010
Zobrazeno: 2235x

Výroba stánků , Stánky spytihněv, Výroba prodejních stánků, Stany spytihněv, Plachty spytihněv.

Výroba a prodej stanů

Výroba reklamních stanů, prodejních stánků - Spytihněv

výroba reklamních stanů, prodejních stánků, nůžkové stany, výstavní stany, krycí plachty, reklamní banery, plachty na kontejnery, plachty na bazény.

O nás:
Společnost VYRASTA team s.r.o., vznikla změnou právní subjektivity z fyzické osoby jejíž tradice v oboru započala v roce 1993. Naší prioritou je od počátku kvalita provedené práce, úzká spolupráce se zákazníkem s využítím nejmodernějších technologických postupů.

Firma VYRASTA team s.r.o., dělí svoji činnost na tyto obory:
- zpracování technických tkanin, aplikace kování
- zpracování kovů
- reklamní činnost

Obor zpracování technických tkanin a aplikace kování je zaměřen na produkci celé řady výrobků z technických tkanin jako jsou:
- PVC nánosovaná plachtovina (autoplachtovina)
- PE tkaná folie (vysoká kvalita)
- PES tkanina impregnovaná, celtovina

Obor zpracování kovů je úzce spojen s oborem zpracování technických tkanin, se kterým u celé řady výrobků tvoří výrobek jako celek.

Obor reklamní činnost vychází ze spolupráce s grafickým studiem. Tato činnost je nedílnou součástí při výrobě špičkových Reklamních stanů. Zde je přímo naším odborníkem doporučen způsob aplikace reklamy s přihlédnutím, na použitý materiál, při výrobě.


Adresa

Výroba a prodej stanů Spytihněv

76364, Spytihněv (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.vyrasta.cz
0

hodnoceno 0x

 • DHJ - Kovo, s.r.o.

  zámečnictví, velkoobchod, specializovaný maloobchod, zprostředkování služeb, zprostředkování obchodu, povrchové úpravy a svařová...

  Buchlovice, 68708
  • 0
 • Obchodní společnost Kredit, s.r.o.

  Popis činnosti: Návrhy, výroba a montáž skladových regálů v provedení - pevné regály, policové regály, konzolové regály, pojízdn...

  Slavkov, 68764
  • 0
 • Ramet, s.r.o.

  výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, kovoobrábění, zámečnictví, stavba strojů s mechanickým pohonem, prová...

  Kunovice, 68604
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz