Infopanel

Aktualizováno: 03.10.2013
Zobrazeno: 935x

43, Wine Bank s.r.o., 39, 38, 40.

Wine Bank s.r.o.

Zprostředkování obchodu - čínské výrobce a dodavatele - Praha 10

„Otevřete s námi dveře, které by jinak mohly zůstat zavřené“.

Zprostředkování obchodu - Dovoz a certifikace produktů
Pracovníci společnosti Wine Bank na základě vašeho zadání vyhledají a osloví vhodné čínské výrobce a dodavatele, prověří základní informace o vytipovaných společnostech (vč. základních dokumentů jako jsou obchodní licence, importní a exportní licence).

Zajistíme pro Vás cenové nabídky od potenciálních obchodních partnerů a poskytneme indikativní informace o clech a nákladech na přepravu. Dále pro Vás dojednáme výrobu a dopravu vzorků čínského zboží, případně materiálů určených pro výrobu požadované produkce. V případě potřeby pro Vás zajistíme také nutné atestace. V těchto případech spolupracujeme s renomovanými laboratořemi, a to jak v ČR, tak i přímo v Čínské lidové republice.

Vývoz a certifikace produktů
Pro Vaši výrobu nalezneme vhodného odbytového partnera v Číně, Hongkongu a Tchaj-wanu. Zprostředkujeme vzájemná jednání včetně možnosti komplexní přípravy jednání – naplánování obchodní cesty. Dále zajistíme překladatelské a tlumočnické služby jak pro písemnou korespondenci tak pro osobní jednání. Zajistíme též atestace a certifikace Vašich výrobků v Číně a Hongkongu.

Marketingové služby
Pro české výrobní a dodavatelské firmy mající zájem o průzkum čínských trhů jak v Číně, tak Hongkongu a Tchaj-wanu tak i pro čínské partnery zajímající se o český trh vypracujeme písemný rozbor situace a místních podmínek.

V případě Vašeho zájmu o zprostředkování obchodu nás prosím kontaktujte.


Adresa

Wine Bank s.r.o. Praha 10

10100, Praha 10 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.wine-bank.cz
0

hodnoceno 0x

 • Bola spol, s.r.o.

  Prodej zboží

  Praha 10 - Vršovice, 10100
  • 0
 • Cotton Garden, s.r.o.

  #PP=0, . , Ostatní velkoobchod

  Praha 10 - Vršovice, 10100
  • 0
 • Globtrade, s.r.o.

  Prodej zboží, vyjma zboží uvedeného v příl. zák.č. 455/91 Sb., a zboží tímto zákonem vyloučeného, zprostředkovatelská činnost v ...

  Praha 10 - Vršovice, 10100
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz