Infopanel

Aktualizováno: 29.01.2014
Zobrazeno: 1169x

Prodám termokameru, Jak ziskat certifikat na termovize, Prodam stavebni termovize praha, Hodnocení termokamer, Keller pyrometr.


Workswell s.r.o.

Prodej termokamer, pyrometrů, převodníků, školení termovize - Praha 6

Společnost WORKSWELL je technologickou, vývojovou a obchodní společností působící na českém a slovenském trhu se sídlem v Praze a pobočkou v Olomouci. Jedním z hlavním cílů společnosti je rozvoj a aplikace nových trendů v oblasti bezkontaktního měření teploty pomocí termografických kamer a průmyslových pyrometrů, jejich dodávek do odvětví průmyslu, stavebnictví, potravinářství, chemického průmyslu, bezpečnostních technologií a také jejich integrací do průmyslových procesů jako prvek vstupně-výstupní kontroly.

Společnost Workswell je oficiální distributor v ČR a SR pro:
- termokamery FLIR a InfraTec
- průmyslové pyrometry KELLER
- převodníky PLEORA

Dále participujeme při výrobě a návrhu nových produktů a spolupracuje při vývoji softwarových řešení na míru.

Mezi hlavní cíle společnosti je rozvoj oboru bezkontaktního měření teploty prostřednictvím přednášek, školení a seminářů, které společnost organizuje několikrát ročně s cílem představit nové možnosti a aplikace termografických kamer a pyrometrů v praxi. Společnost WORKSWELL je členem Asociace technických diagnostiků, je schválených školícím pracovištěm „Technik diagnostik termografie“ v České republice a několikrát ročně pořádá týdenní přípravný kurz pro získání mezinárodně uznávaného certifikátu „Technik diagnostik termografie“.

Centrum termografie poskytuje odborné vzdělávací kurzy a pořádá přednášky zaměřené na teorii i aplikace termografie. Nabízíme výběr z několika různých seminářů a přednášek.Adresa

Workswell s.r.o. Praha 6

16000, Praha 6 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.workswell.cz
www.centrumtermografie.cz
www.pyrometr.com
www.termokamery-flir.cz
www.prevodniky-pleora.cz

5

hodnoceno 1x

 • MK Servis, s.r.o.

  Výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů., Stavba strojů s mechanickým pohonem

  Praha 6 - Břevnov, 16200
  • 0
 • Tomáš Bartoněk-T+T servis

  Výroba elektrických zařízení pro motory a vozidla j. n.

  Praha - Suchdol, 16500
  • 0
 • Michal Růžička - PC servis Praha

  PC servis počítačů, který se zabývá opravou software a hardware. Počítačová nonstop pohotovost pro Prahu a okolí. Správa a reali...

  Praha 6, 16200
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek