Infopanel

Aktualizováno: 10.04.2008
Zobrazeno: 1059x

ZÁKLADNÍ ŠKOLA KALIŠTĚ, ZŠ Kaliště, škola kaliště, Kaliště škola, Mateřská škola Kaliště, Příspěvková organizace.

Základní škola a Mateřská škola Kaliště,

Základní škola a Mateřská škola Kaliště - Kaliště

  • - Škola zabezpečuje výuku a výchovu v rozsahu obecně závazných právních předpisů v oblasti předškolní výchovy a základního školství, zajišťuje školní družinu a školní klub, provozuje školní jídelnu a poskytuje služby v oblasti stravování. Dále zajišťuje
  • - drobnou údržbu a správu majetku.
  • - Základní škola a její činnost je vymezena § 5 zákona č.29/1984 Sb., o soustavě základních, středních a vyšších odborných škol( školský zákon) v platném znění.
  • - Školní jídelna zabezpečuje školní stravování dle § 39 zák.č.76/1978 Sb., o školských zařízeních a v souladu s vyhláškou MŠMT č.48/1992 Sb., o školním stravování, v platném znění a prováděcími předpisy k této vyhlášce.
  • - Součástí organizace je školní družina a školní klub dle § 20 zák. 76/1998 Sb., o školských zařízeních , ve znění pozdějších předpisů.
  • - Dále je součástí mateřská škola na základě zákona ČNR č.390/91 Sb., o předškolních zařízeních a školských zařízení ve znění pozdějších předpisů.Předmět a účel mateřské školy je vymezen v § 3 zák. č.76/1978 Sb., o školských zařízeních, ve znění pozdějších


Adresa

Základní škola a Mateřská škola Kaliště, Kaliště

58851, Kaliště (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz