Infopanel

Zobrazeno: 1108x

Základní škola střítež, Mateřská škola střitež, Zš střítež , Mš Střítež, Zs .stritez.cz.

Základní škola a Mateřská škola Střítež,

Základní škola a Mateřská škola Střítež, Střítež

  • - poskytování výuky a výchovy v rozsahu obecně závazných právních předpisů v oblasti základního školství pro povinnost školní docházky podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon)
  • - provozování školní jídelny k zajištění společného stravování dětí a žáků podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon)
  • - předškolní výchova v mateřské škole podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon)
  • - provozování školní družiny nebo školního klubu, který slouží k výchově, vzdělávání a rekreaci dětí podle zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon)
  • - zabezpečování závodního stravování zaměstnanců příspěvkové organizace v souladu s ustanovením § 119 zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání (školský zákon) a v souladu s vyhláškou Ministerstva financí
  • - č. 84/2005 Sb., o nákladech na závodní stravování a jejich úhradě v příspěvkových organizacích zřízených územními samosprávnými celky.

Adresa

Základní škola a Mateřská škola Střítež, Střítež

73959, Střítež (ukázat na mapě)
1

hodnoceno 1xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz