Infopanel

Pronajem nebytovych prostor okres vsetin, Ekologická výchova v mš, Pronájem nebytových prostor rožnov pod radhoštěm, Pronájem nebytových prostorů na dobu neurčitou, Pronájem prostor rožnov pod radhoštěm.

Základní škola Rožnov pod Radhoštěm, 5.

Základní škola Rožnov pod Radhoštěm, 5. Rožnov pod Radhoštěm

  • - Hlavní účel a tomu odpovídající předmět činosti spočívá v poskytování základního vzdělání; zabezpečování rozumové výchovy ve smyslu vědeckého poznání a v souladu se zásadami vlastenectví, humanity a demokracie a poskytování mravní, estetické, pracovní,
  • - zdravotní tělesné výchovy a ekologické výchovy žáků. V ostatním se řídí ustanovením zákona č. 29/1984 Sb., o soustavě základních a středních školách (školský zákon), v platném znění.
  • - Vedlejší činnost (pronájem nebytových prostor na dobu neurčitou s tříměsíční výpovědní lhůtou a stravování cizích strávníků ve ŠJ) může být organizací prováděna v souladu s příslušnými předpisy a pouze za předpokladu, že nebude omezen výkon hlavní činnosti
  • - a případný zisk z ní bude použit pouze pro financování hlavní činnosti. Vedlejší činnost nesmí být ztrátová a tím i financována z hlavní činnosti.

Adresa

Základní škola Rožnov pod Radhoštěm, 5. Rožnov pod Radhoštěm

75661, Rožnov pod Radhoštěm (ukázat na mapě)
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz