Infopanel

Aktualizováno: 19.01.2011
Zobrazeno: 1334x

Pojezdová vrata s brankou, Vrata babic, Točimon babice, Konstrukce pojezdových vrat, Pojezdové vrata.

Zámečnictví Točimon Praha

Pojezdová a garážová vrata, ploty, kovové konstrukce - Babice

Stavební zámečnictví Točimon dodává na míru pojezdová a garážová vrata, ploty všech druhů, zámečnické schody, branky, zábradlí, nábytek, kovové konstrukce, dlažbu a stavební práce. Vyrábíme kvalitní výrobky z nerezu, oceli, hliníku a mosazi. Naše firma se zabývá výrobou zámečnických konstrukcí již od roku 2000. Původní zaměření na zemědělskou výrobu (boxy pro koně apod.) jsme postupně rozšířili i na stavební zámečnictví, převážně z nerezu, oceli, hliníku a mosazi. Z těchto materiálů vyrábíme: pojezdová a garážová vrata, zámečnické schody, branky, zábradlí, nábytek a veškeré kovové konstrukce. V tomto odvětví se pohybujeme naplno od roku 2004.

Důraz klademe především na kvalitní a pečlivé řemeslné zpracování. Dále se zabýváme výrobou drátěných, zámečnických a dřevěných plotů. Jsme schopni zrealizovat celkové okolí rodinného domu včetně zámkové dlažby a plotu. Půjčujeme stavební lešení. V případě zájmu přijedeme na místo stavby a po zaměření zpracujeme cenovou nabídku.


Adresa

Zámečnictví Točimon Praha Babice

25101, Babice (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Napsat email
Webové stránkywww.zamecnictvi-tocimon.cz
0

hodnoceno 0x

  • STAVHNED s.r.o.

    Provádíme odborné práce instalatéra, topenáře, podlaháře, elektrikáře. Nabízíme renovace podlah a kompletní rekonstrukce interié...

    Praha 4, 14200
    • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz