Infopanel

Aktualizováno: 21.03.2011
Zobrazeno: 3670x

Zarizeni sluzeb ministerstva vnitra, Zařízení služeb pro ministerstvo vnitra, Rekreační zařízení ministerstva vnitra, Zařízení služeb mv, Rekreační zařízení mv.

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Praha 10 - Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra - logo

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra - Praha 10

Hlavním předmětem činnosti Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra je zabezpečení funkcí a úkolů dle potřeb a požadavků Ministerstva vnitra, Policie ČR a ostatních organizačních součástí rezortu MV ve velmi široké škále působnosti. V rámci volných kapacit své hlavní činnosti je ZSMV oprávněno k výkonu činnosti tzv. "jiné" (dříve "hospodářská činnost").

Relaxační centrum poskytujeme široké veřejnosti různé druhy masáží, rehabilitační cvičení, manuální a přístrojovou lymfodrenáž, možnost využití suchých hydromasážních van, masážních křesel, sportovních strojů pro formování postavy a řadu dalších revitalizačních procedur.


Adresa

Zařízení služeb pro Ministerstvo vnitra Praha 10

10101, Praha 10 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.zsmv.cz
0

hodnoceno 0x

 • Cenia, česká informační agentura

  Vydavatelské a nakladatelské činnosti, Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických, věd nebo společenských věd, syntetický...

  Praha 10 - Vršovice, 10100
  • 0
 • Úřad pro Dohled nad Družstevními

  Všeobecné činnosti veřejné správy

  Praha 10 - Vinohrady, 10100
  • 0
 • Zentiva, a.s.

  výroba léčivých látek, výroba léčivých přípravků, zpracování omamných a psychotropních látek na hromadně vyráběné léčivé příprav...

  Praha 10 - Dolní Měcholupy, 10237
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz