Infopanel

Aktualizováno: 14.02.2013
Zobrazeno: 1137x

Kurz malování karlovy vary, Kurz kreslení Karlovy Vary, Zasekreslím, Kurzy kreslení karlovy vary, Kurzy malování karlovy vary.

Zasekreslim.cz - Mgr. Milena Kozáková

Kurz kreslení a malování pro dospělé v Karlových Varech - Sadov

Pojďte si kreslit a malovat!
V letošním roce máme pro vás připraveno několik kurzů, ze kterých si určitě vyberete! Každý kurz se skládá z 5-ti výtvarných lekcí. Působíme v prostorách Prvního českého gymnázia v Karlových Varech v Horních Drahovicích po celou dobu školního roku, a to každé úterý od 18. 00 do 20. 00hod. V létě pro vás připravujeme jako novinku i letní výtvarné soboty realistické kresby konané přímo v přírodě!

Kurzy kresby a malování jsou určeny všem dospělým zájemcům, kteří chtějí kreslit, procvičit se v kresebních dovednostech, zdokonalit se, nebo se také jen tak zrelaxovat a odpočinout si! Pracujeme s metodou velmi jednoduchých po sobě následujících kreslících cvičení, které zvládne opravdu každý! Výsledek pro vás bude příjemné překvapení, jak krásné výtvory a kresby si budete odnášet a postupně se zdokonalovat! Kurz může být také přínosem pro ty z vás, jež se připravují i na talentové zkoušky. Tento kurz kreslení je odpočinek a terapie spolu se zdokonalením se v kresbě! Prostě začněte! Některé kurzy na sebe navazují a je tedy vhodné absolvovat jako první kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Nabyté dovednosti z předchozích kurzů vás budou vždy posouvat ve vaší tvorbě dopředu.


Adresa

Zasekreslim.cz - Mgr. Milena Kozáková Sadov

36001, Sadov (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.zasekreslim.cz
0

hodnoceno 0xNenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz