Infopanel

Aktualizováno: 22.09.2010
Zobrazeno: 3073x

Koupelnove studio ostrava, Koupelnové studio ostrava poruba, Koupelnové studio poruba, Koupelnové studio opava, Zdeněk martiník.

Zdeněk Martiník

Koupelnové studio Crystal line - Ostrava Poruba

Představení společnosti Crystal line:
Společnost Crystal line je firma s dlouholetou tradicí v oblasti koupelen, sanitární techniky,obkladů a dlažeb. V sortimentu naší firmy najdete výrobky největších českých i zahraničních výrobců. Na výrobky prodávané naší společnosti Crystal line, jsou kladené vysoké nároky na kvalitu zpracování a použité materiály např. záruka na vodovodní bakterie Crystal line je v délce 84 měsíců.

Kdo miluje pohodlí, rád relaxuje, má možnost si vybrat naše hydromasážní vany. Ke všem vanám lze nainstalovat vanové zástěny z tvrzených plastů nebo bezpečnostního skla. Kdo se rád sprchuje, chce šetřit vodou nebo ze zdravotních důvodů nemůže vanu používat, může si vybírat z rozmanitých typů sprchových boxů nebo zástěn, které lze opět rozlišit jak tvarově, tak i cenou. Většina sprchových boxů je velmi pohodlná, neboť jsou opatřeny sedátky a spojují funkci očisty, masáže a případně parní lázně.

V rámci našich služeb nabízí Crystal line našim klientům zpracování grafického návrhu koupelny v3D vizualizaci, dle zadání zákazníka s dodržením veškerých technických parametrů. Ten pak uvidí precizní grafický návrh, který mu dovolí vytvořit si předem jasnou představu, jak bude nová koupelna vypadat. A současně umožní spočítat přesné množství potřebného materiálu, rozměry koupelnového vybavení a výslednou cenu. A to není vše, naše společnost Vám rekonstrukci koupelny provede na klíč.

Těšíme se na spolupráci při plnění Vašich přání Team Crystal line.


Adresa

Zdeněk Martiník Ostrava Poruba

70800, Ostrava Poruba (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.crystal-line.info
0

hodnoceno 0x

 • David Molnár

  Pozemní a inženýrské stavitelství , Omítání

  Opava - Kylešovice, 74706
  • 0
 • Jan Žáček

  Pozemní a inženýrské stavitelství , Omítání

  Píšť, 74718
  • 0
 • Martin Schwan - Marjito

  Zateplování fasád budov a veškeré zednické práce.

  Hněvošice, 74735
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz