Infopanel

Aktualizováno: 22.08.2013
Zobrazeno: 1546x

Zelená půjčka, Půjčka bez náhledu do registrů, Hodnocení zelená půjčka, ZELENÁ PŮJČKA DISKUZE, Pujčky bez náhledu registru a poplatku.


Zelená půjčka

Nebankovní úvěry bez náhledu do registrů, příjmů a poplatků! Praha 5 - Zelená půjčka - logo

Nebankovní úvěry bez náhledu do registrů, příjmů a poplatků! - Praha 5

Banka vám nepůjčí a konkurenční poskytovatelé nebankovních půjček vám nabízí podmínky, které jsou pro vás nepřijatelné? Jste přeúvěrovaní? Rádi byste doplatili všechny své nevýhodné úvěry a půjčky a měli tak úvěr pouze jeden, a to s možností natáhnout dobu splatnosti až na 20 let, aby měsíční splátka byla co nejnižší?

Nabízíme několik typů nebankovních půjček zajištěných nemovitostí, kde můžete žádat až o 50% hodnoty vaší nemovitosti. Nenahlížíme do žádných registrů, nepožadujeme doložení příjmů!
Naši klienti odhad nemovitosti předem neplatí! Dále u nás neplatíte naprosto žádné poplatky předem a nevoláte na žádná čísla s vysokými tarify (čísla začínající na 900), jako tomu bývá u některých konkurenčních firem! Úvěr může být zajištěn rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, chatou, komerčním objektem, a to i ve vlastnictví třetí osoby (rodiče apod.)
Nečekáme na zápis na KÚ, peníze jsou vyplaceny ihned po podpisu smlouvy! V případě, že máte na nemovitosti exekuci, rozhodně nečekejte, až bude na vaši nemovitost vyhlášena dražba! Exekuce na vaší nemovitosti vyplatíme maximálně do 5 dnů! S exekutory vyřídíme vše za vás!

V případě zájmu stačí vyplnit kontaktní formulář na našich webových stránkách. Zavoláme vám na naše náklady a ve vámi zvolený čas!
Vaše sny a plány vám pomáháme plnit již od roku 1992!Adresa

Zelená půjčka Praha 5

15000, Praha 5 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.zelena-pujcka.cz

5

hodnoceno 5x

 • Cetelem ČR, a.s.

  Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy - poskytování úvěrů a půjček nebankovními subjek...

  Praha 5 - Smíchov, 15000
  • 0
 • S&S Finance a. s.

  Prodej zboží, leasingové služby v rámci živnosti volné, pronájem nemovitostí a nebytových prostor, pronájem věcí movitých, zpros...

  Praha 5 - Smíchov, 15000
  • 0
 • Money hned s.r.o.

  Poskytujeme rychlé půjčky ihned na váš účet. Celý proces registrace a půjčení peněz probíhá online přes internet. Půjčku tak můž...

  Praha 5- Košíře, 15000
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek