Infopanel

Aktualizováno: 09.11.2011
Zobrazeno: 1067x

Zakazky na zimu, Nabídka práce rumburk, Práce na zimu, ZPROSTŘEDKOVÁNÍ STAVEBNÍCH PRACÍ, Zprostředkování práce pro živnostníky.

Zprostředkování obchodu

Práce  pro všechny firmy i na zimu Rumburk - Zprostředkování obchodu - logo

Práce pro všechny firmy i na zimu - Rumburk

Nabízíme práci všem firmám a drobným živnostníkům
Chcete zajistit práci přes zimu i po celý rok? Jsme tu pro vás.

Sháníte stavební zakázky,p optávky na realizaci po celý rok i přes zimu? Zajistíme Vám dlouhodobou stavební a obchodní spolupráci včetně několika pracovních příležitostí ve všech oborech a to v ČR i na Slovensku. Nabízíme vzájemnou spolupráci. Aktuální nabídky práce. Máme pro Vás širokou nabídku stavebních zakázek, pracovní pozice pro všechny firmy a osoby na ŽL. Jaké zakázky umíme Vám zprostředkovat? Zprostředkování zakázek: půdní vestavby,novostavby RD a vestavby,rekonstrukce domů a bytů, rekonstrukce koupelen a bytových jader, topení, voda, plyn, obkladačské práce, sádrokartonářské práce, elektromontážní práce, zámečnické práce, zemní a výkopové práce, dodej a montáž plast. a dřevěných oken a dveří, ostatní stavební práce, pokládky zámkové dlažby, výstavba plotů, zateplovací práce, zakázková výroba nábytku, plovoucí podlahy, demolice a bourací práce atd.

Výhody naší služby:
Vše za Vás vyřídíme od A až do Z do (uzavření SoD)
Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Práce pro všechny firmy a drobné živnostníky . Dodáme Vám měsíčně více jak 300 zakázek k realizaci. Pomůžeme Vám zajistit finance před započetím zakázky a spoustu jiných služeb, které pro Vás jsme schopni zajistit. Nastavením individuálních vyhledávacích profilů získáte nabídky šité přímo na míru. Každý den pro Vás monitorujeme stavební zakázky z více než 1000 zdrojů, čímž šetříme Váš čas i peníze.

Upozornění:
- naše práce je placená
- naše firma nezaměstnává lidi
- naše firma vám dodává stavební práce


Adresa

Zprostředkování obchodu Rumburk

40801, Rumburk (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Webové stránkywww.zprostredkovaniobchodu.netstranky.cz
0

hodnoceno 0x

  • Levné vyklízení Praha

    Provádíme vyklízení bytů, půd, sklepů. Odvoz komunálního odpadu na skládky. Dále provádíme vyklízení zahrad, garáží a komerčních...

    Praha 2, 12000
    • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz