Infopanel

Aktualizováno: 25.07.2009
Zobrazeno: 1146x

KART s.r.o., Jaroslav Hlavnička ITV servis, tlaková stanice plynů provozní řád, Plynová protipožární klapka,, Servis regulačních stanic plynu.

KART spol. s r.o.

Komplexní technologický provoz budov a zařízení - Praha 4

Poskytujeme komplexní služby při správě budov a zařízení. Zajistíme obsluhu veškerých technologických zařízení, obsluhu a servis chladících agregátů, plynové kotelny, regulační stanice plynu, tlakových nádob a rozvodů tepla a chladu. Provádíme trvalý dozor na bezpečným provozem zařízení, máme nepřetržitě fungující dispečink pro hlášení poruch a havárií a pohotovostní službu pro opravy a obsluhu počítačového systému, rozhlasové ústředny, EPS, EZS apod. V rámci služeb provádíme i drobnou stavební údržbu, jednoduché sklenářské a truhlářské práce vč. stěhování nábytku v rámci budovy, úklidové práce a údržbu okolní zeleně. Zajistíme pravidelné revize a kontroly dle ČSN, bezpečnostních předpisů a předpisů výrobců - revize elektrorozvodů a hromosvodů, protipožárních klapek, vzduchotechniky, čidel CO a CH4, plynové kotelny, regulační stanice, komínů a komínových průduchů a autorizovaná měření emisí, včetně vypracování provozních řádů pro technologická zařízení objektu.


Adresa

KART spol. s r.o. Praha 4

14300, Praha 4 (ukázat na mapě)
E-mailNapsat email
Napsat email
Webové stránkywww.kart.cz
0

hodnoceno 0x

 • E System, s.r.o.

  Prodej zboží, instalatérství, topenářství, malířské a natěračské práce, montáž, opravy, revize a zkoušky vyhrazených plynových z...

  Praha 4 - Nusle, 14000
  • 0
 • Uniis holding Praha, a.s.

  #PP=0 , Ostatní stavební činnosti zahrnující speciální řemesla , Restaurace

  Praha 4 - Krč, 14000
  • 0


Nenalezen žádný příspěvek

MAXportal.cz